Wędkowanie to dziedzina sportu, która dziś przeżywa spory regres. Starzy „wyjadacze” jeszcze co prawda pojawiają się na rzekach i stawach, ale młodych wilków widać coraz mniej. Jednym z głównych argumentów, jakie w tej kwestii podnoszą wędkarze jest brak odpowiednio zarybionych zbiorników wodnych. A co, gdyby taki zbiornik wcale nie służył do wędkowania, ale do rekreacji? W końcu nie od dziś wiadomo, że w łowieniu ryb przede wszystkim chodzi o wypoczynek i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Ukończony staw rybnyWybór należy do Ciebie! Jeśli posiadasz działkę i chciałbyś ją przeznaczyć na cele rekreacyjne to dobrym rozwiązaniem może być wykopanie stawu. Firma TOMAR z Białegostoku podejmie się zlecenia w zakresie profesjonalnego kopania stawów . Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Nasz sprzęt jest w stanie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc (grząskich i podmokłych).

Dostosujemy się do Twoich potrzeb – wykopiemy spełniający wszelkie wymogi staw rybny lub po prostu zwykły zbiornik wodny, który będzie służył do pływania i wypoczynku. Wreszcie nie będziesz musiał umawiać się ze znajomymi na daleką wycieczkę – jeśli będziecie chcieli zrobić sobie biwak nad wodą – to oni będą przyjeżdżali nad Twój prywatny staw! A jeśli okolica jest wyjątkowo urokliwa to może warto pomyśleć o pobieraniu opłat za wypoczynek?

Posiadasz mniejszą działkę? Nic straconego! W swojej ofercie posiadamy również usługę kopania oczek wodnych, które w finezyjny sposób możesz ozdobić lub wzbogacić miejscową florą i narybkiem. Ile to razy już zastanawiałeś się w jaki sposób urozmaicić swoją działkę? Oczko wodne jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wypoczynek w gronie najbliższych, a swoją systematyczną pracą są w stanie utrzymać w czystości zbiorniki wodne, takie jak małe stawy czy oczka wodne. Jeśli interesują Cię indywidualne szczegóły skontaktuj się z nami.

Zakres naszych usług obejmuje nie tylko województwo podlaskie lecz również Warszawę i Lublin wraz z okolicami.